1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Konu hakkında ilk şunu söylemeliyim Bahçelievler genelinde her noktada bina üzeri ve balkon zemin İzolasyonu yapan bir firmayız Çatı İzolasyon, konusunda en iyi ustalarımız ile sizlere hizmetler vermeye çalışıyoruz ve İzolasyon konusunu çok önemli bir konu bu yüzden kaliteli bir hizmet sorunsuz bir Çatı İzolasyon Uygulamaları, elde etmek için çalışıyoruz Babadağ Çatı, sizlere Çatı İzolasyon Uygulamaları konusunda en iyi en başarılı İzolasyon Yapımı, yapan bir köklü bir firmadır. Bahçelievler için önemli olan çatılarda İzolasyon uygulaması ve suyun aşağıya inmemesi bunun için bizlerde Çatı İzolasyon Firmaları, olarak ilk düşüncemiz çatının eski malzemelerini söküp yerine yeni Membran Çatı kaplama, işlemi yaparak eskisine elveda demek bu sayede 10 yıl kadar uzun ömürlü bir yaşam alanı yaratmaktadır.

Çatı İzolasyon Fiyatları

Çatılarda önemi ve yeri çok yüksek olan Membran Çatı İzolasyon Yapımı, İzolasyon işleri için Çatı ve teraslarda özel çalışmalar hazırlanır ve o alana Çatı İzolasyon Uygulamaları yapılarak suya yön veriyoruz. Çatı İzolasyon Fiyatları, hakkında bizlerden detay ve bilgi alabilirsiniz bizlerde sizlere Çatı İzolasyon maliyeti vermekteyiz.

Çatı İzolasyon Firmaları

Teras su İzolasyonu

Önemli bir aşama kat eden bir firmayız. Artık Membran su yalıtımı uygulaması değil de sürme astarlı WEBER marka İzolasyon uygulaması yapmaktayız. Bahçelievler Teras su İzolasyonu, ile teraslarınızda en sağlam su yalıtımı astarı ve en sağlam zemin elde etmiş oluyoruz. Çatı teras su İzolasyonu, günümüzde en çok tercih edilen ve üzerine Çatı yaptırmak yerine su İzolasyonu yapılarak çözüm ortağı olmaktadır.

Balkon su İzolasyonu

Bahçelievler genelinde balkon zeminde oturup çay keyfi yaparak manzaranın ve temiz havayı solumak için balkon teras İzolasyonu, yaptırmak gerekmektedir. Alt katınızda bulunan komşunuz zarar görmesin diye balkon zemin İzolasyonu ( balkon su yalıtımı ) Uygulamaları yapılarak zemine tekrar kalebodur fayans Uygulamaları yapılabilmektedir. Balkon su İzolasyon Fiyatları, hakkında şunu söylemek isterim en iyi İzolasyon Uygulamaları Babadağ Çatı inşaat, tarafından verilmektedir.

Ahşap Çatı Yapımı, üzerine OSB kaplama yapılarak Çatı su İzolasyonu, Uygulamaları yapılmaktadır. Çelik Çatı konstrüksiyon, üzerine OSB Çatı kaplama işlemi yapılmaktadır. Onun da üzerine tekrar su İzolasyonu yapılmaktadır. Şıngıl Çatı uygulaması için ilk olarak siyah Membran İzolasyonu, yapılması gerekmektedir. Sebebi ise Şıngıl malzemesinin üzerine monte edilmesi ( kaplama ) işleminin yapılarak uygulanmaktadır.