1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Bizi Arayın

alo çatıcı

212 555 15 30

Çatı fiyatları

Çatılarda her konuda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Bizlerde sizlere en iyi çatı teklifimizi sunarız istenilen Çatı fiyatları, ile sizlerin cebinizden fazla para çıkmamaktadır. Çatı fiyatları, çatının her alanında uygulanan ve çatı yapımı yapılan işlerde bizler çatı fiyatları vermeden işlevsel hiç bir şey yapmıyoruz. Çatı fiyatları, çatı uygulamaları, çatılarda en iyi çatı fiyat teklifi alabilmeniz için bizleri arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz. Çatı fiyatları, İstanbul, çatı fiyatları firmasıyız.

Çatı hakkında bizler sadece uygulamacı firmayız. Sadece çatı uygulamaları için fiyatlar vermekteyiz. Çatı fiyatları, her uygulama için farklı çatı fiyatları vermekteyiz.

Çatı Fiyatları, zamanında piyasada az üretimi olan çatı malzemelerinin zamanla artması ile çatı fiyatlarında yükselişe yansımaktadır. Çatı fiyatları ve maliyetleri malzeme farkından değişmektedir. Çatı aktarma, Şıngıl çatı, Ahşap Çatı, gibi uygulamalar arasında fiyat maliyet farkı bulunmaktadır.

Çatı Fiyatları İstanbul firması olarak sizlere çatı için en iyi teklifleri vermekteyiz.


Çatı Maliyeti

Çalışmamız hakkında ilk olarak şunları söylemem gerekmektedir. Bizler firma olarak çatının yapısal olarak alanında tespit ve gözlemler yapmaktayız. Çatının ahşap çatı, çelik çatı, sandviç panel, ondüline kaplama, kiremit kaplama, trapez sac kaplama, gibi birçok mevcut uygulamaları yapmamız için müşterimize fikir sunmaktayız. Çatılarda İzolasyon, çatılarda kiremit uygulama, gibi işleri yaparak sizleri yağmurdan kurtarmaktayız. Çatı firması, olarak bizler çatı kesifinden sonra Çatı maliyeti vermekteyiz.

Her model, Her renkte istenilen çatılara bizler çatı fiyatları, verilmektedir. Çatı maliyeti malzemenin ve kalitesine önem verildiği vakit çatı fiyatları verilmektedir.

Çelik çatı maliyeti konusunda kullanılacak olan malzeme ve işçilik üzerinden sizlere çelik çatı yapımı, için çatı teklifleri verilmektedir. Çelik çatı sistemleri, aslında biraz daha maliyetlidir. Ahşap çatı yapımı arasında 3 . 5 Tl fark etmektedir.

Çelik çatı maliyeti

Kısa Süreliğine Yoruma Kapalıdır.

Çatı Haberler

Prev Next

Çatı Yapımı 2018

11-02-2018 Hits:10801 Çatı Çalışmalarımız muhammet

Çatı Yapımı 2018

Yeni Çatı yapımı, tamamlanan inşasında yapılan çatı için değil, mevcut binanızın çatısının yanlış kurulum ya da olumsuz şartlar sebebiyle değiştirilmesi gereken zamanlarda da çatı yapımı, konusunda profesyonel çatı firmaları arasındadevamını oku

Çatı Yapımı

11-02-2018 Hits:12281 Çatı Çalışmalarımız muhammet

Çatı Yapımı

Çatı Yapımı, çalışmalarımızı bu sezonda devam ederken Yeni çatı yapımı, modellerimizide çatılarda uygulamaya başladık 24.04.2013 tarihinde başlamış olduğumuz izolasyon membran kaplama ve kumlu membran çatı kaplama işlerimizi yapmaya başladık istanbuldevamını oku

Çatı Aktarma Fiyatları Çatı Aktarma Mali…

16-10-2017 Hits:17225 Çatı Çalışmalarımız muhammet

Çatı Aktarma Fiyatları Çatı Aktarma Maliyeti Sözleşme 5 Yıl Garanti

Çatı aktarma Fiyatları ; sizlerinde bildiği gibi her zaman müşterilerimize çatı aktarma onarım teklifleri vermekteyiz. Uygun ucuz maliyetli olduğu için %50 peşin  gerisi iş bitimi olmak üzere anlaşma sağlanması halindedevamını oku