1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Yıllarca sürdürmüş olduğumuz çatı firmaları, kapsamında çatı işleri yapan köklü bir firma olarak Küçükçekmece genelinde sizlere hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Küçükçekmece bölgesinde yapmış olduğumuz örnek işler hakkında detaylarımız genel anlamda resimli ve video olarak sizlere tanıtılmaktadır. http://www.babadagcati.com/resimler.html çatı firması denilince ilk aklınıza gelen çatı için ne yapabilirim ne önerirsiniz konusu bizlerde buna istinaden yapılacak işin ve detayı hakkında sizlere yardımcı olabilmek ve işimizin ne kadar ehli olduğumuzu sizlere göstermektir. Küçükçekmece çatı firmaları, olarak genel çatı işleri veya balkon üzeri teras kapatma, Teras izolasyonu, Ahşap çatı, Çelik çatı, sandviç panel, çelik çatı, quick şıngıl, arduazlı kumlu membran, membran çatı kaplama, şıngıl çatı uygulamaları gibi tüm çatı uygulamaları yapılmaktadır.

Küçükçekmece çatı firması, kapsamında birçok çatı ustası mevcuttur. Kalite olarak bizde onlardan daha iyi işler yapabilmek adına hizmetlerimizi en yüksek kalite standartları üstünde tutarak sizlere Küçükçekmece bölgesine hizmetler verilmektedir.

Çatı izolasyonu, izolasyon malzemesi aslında tamamen su yalıtım malzemesi olarak bilinir ve bir çok noktada bu malzeme kullanılmaktadır. Kiremit çatı aktarma, şıngıl çatı, arduazlı kumlu membran, gibi çatı uygulamaları için olmazsa olmazı olarak bilinmektedir. Çatı izolasyon, konusunda usta ve kalifiye elemanlarımız ile sizlere en iyi şaloma işlerinizde hizmet vermekteyiz. Çatıcı olarak göstermiş olduğumuz hassasiyet müşteriye güven ve referans olarak geri dönmektedir.

Kiremit çatı aktarma, çatı üzerindeki malzemelerin dışında ve döşeme ve ızgara sisteminde sorun olduğunda bizler sorunu en iyi şekilde çözerek çatı aktarma işleminde en kaliteli hizmeti vermiş bulunmaktayız. Çatı aktarma, sadece ve sadece kiremitli çatılar için geçerlidir. Diğerleri çatı tamiri olarak bilinmektedir. Bizler kiremit altı membran uygulaması için genelde siyah membran ve keçeli olan malzemeler kullanmaktayız. Arduazlı kumlu membran ise baca kenarları varsa gizli dere izolasyonu gibi noktalarda arduazlı kumlu membran veya alüminyum folyo izolasyon uygulamaktayız.

Şıngıl çatı firması, Küçükçekmece firmaları arasında oluşan rekabet piyasanın içersinde merdiven altı usta diye çalışmalar yapmaya çalışan kişiler ile doldu taştı ve bizde internet üzerinden bunu müşterilerimize iletmekteyiz. Çatı ustası, kolay bir iş durumu değildir. Sahtekâr ve düzenbaz kişiler ile yapılacak işte değildir. Bizler şıngıl çatı kaplama firması, olarak şıngıl ile ilgili sizlere söylemek istediğim konu model ve renk secimi yaparak istediğiniz şıngıl çatı modelini tercih edebilirsiniz. Şıngıl çatı m2 fiyatı, hakkında bilmeniz gereken tek şey çift kat ve altında osb uygulaması mevcuttur.

Çelik çatı ve panel kaplama

Profil veya I demir ile yapılan ya da ray demirler ile iskeleti yapılan çatı uygulaması günümüzde genel manada en çok fabrika ve vb. noktalarda kullanılmaktadır. Profil çatı yapımı ve üzerine sandviç panel kaplama işlemleri veya arduazlı kumlu membran uygulama yapılabilmektedir. Çelik çatı konstrüksiyon, çatınız için güven ve sağlamlık vermektedir. Çelik çatı yapımı ve çelik çatı fiyatları, hakkında bizlerden detaylar öğrenebilirsiniz.

Çatı tamiri ve fiyatları

Çatınızda ufak sorunlar her kış olur eğer çatınız eski ise sorunların çözümü için yapmanız gereken güzel bir havada çatınızı yaptırmak ve sorunu gidermek olmalıdır. Çatı tamiri, konusu aslında çatınızın komple değil de akan akıtan noktalarda çözüm bularak sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Çatı tamiri fiyatı, hakkında işin durumu ve sorunun ne kadar büyük olduğu hakkında bilgi sahibi olmak bizler için her zaman önemlidir.